Poznaj nasz nowy produkt

Ponad 12 500 stacji w sieci akceptacji

Zniżki na paliwo w 32 krajach, opłaty drogowe w 27 krajach

Zalety

Zwracaj VAT i akcyzę za paliwo oraz drogi UE

Zwrot VAT w 27 krajach

Opłacaj drogi wygodnie i bez prowizji

EETS w 12 krajach z urządzeniem E-BOX

Faktoring

Wspólnie ze zwrotem VAT może stanowić nawet 1/4 kosztów

Twoja nowa karta paliwowa

Z TACHO Trans & E100 tankujesz taniej w Europie Zachodniej

Tankuj na 3 500+ stacjach w Polsce

Dzięki szerokiej sieci akceptacji karty TACHO Trans & E100 możesz wybrać stacje z najkorzystniejszą ceną

Oszczędzisz nawet 25 gr na stacjach Power MAX

Tankuj na 12 000+ stacjach w UE

Karta TACHO Trans & E100 jest honorowana w ramach multibrandowej sieci stacji. Umożliwiamy nabycie paliwa w każdym kraju i przy każdej trasie. Płatności są bezgotówkowe, a rozliczenia wygodne.

  • każdy litr taniej nawet o 0,20 EUR
  • najniższa cena paliwa przy najpopularniejszych trasach

Karta paliwowa dla każdego przewoźnika

Oferta TACHO Trans & E100 skierowana jest do wszystkich przewoźników, niezależnie od typu pojazdów, pokonywanych tras i częstotliwości tankowania. Stacje sieci rozlokowane są przy głównych magistralach, w pobliżu centrów logistycznych, portów, stref przemysłowych i miejsc odpoczynku kierowców. U nas zatankować może każdy: od pojazdów nienormatywnych po busy

Łatwy start

Zacznij od dziś tankować mądrze

Brak kaucji

Nie pobieramy żadnych opłat tytułem depozytu za wydanie karty. Jeśli chcesz zacząć tankować taniej, wystarczy, że zamówisz kartę, a my dostarczymy Ci ją kurierem i aktywujemy w ciągu kilku minut.

Odroczenie płatności

Na podstawie danych finansowych Twojej firmy przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę z odroczeniem płatności. Każdemu naszemu klientowi zapewniamy indywidualne podejście.

Konsulting paliwowy

Nasi menedżerowie dobiorą dla Ciebie stacje paliw na podstawie tras i rozmiarów Twojej floty. Dysponujemy również narzędziami online do samodzielnego planowania najkorzystniejszych tras.

Poproś o ofertę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez E100 International Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pory 78/7, 02-757 Warszawa moich danych osobowych dla celów przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług oferowanych przez E100 International Trade Sp. z o.o. , w szczególności za pośrednictwem adresu email. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Szczegółowe zasady przetwarzania danych dostępne są na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności i w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez E100 International Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pory 78/7 02-757 Warszawa moich danych osobowych dla celów marketingowych, dotyczących [promocji] produktów i usług oferowanych przez E100 International Trade Sp. z o.o. przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych lub automatycznych systemów wywołujących. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Szczegółowe zasady przetwarzania danych dostępne są na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności i w zakładce Ochrona Danych Osobowych.