Karta paliwowa dla twojej floty

Ponad 12 500 stacji w sieci akceptacji

Zniżki na paliwo w 32 krajach, opłaty drogowe w 27 krajach

Zalety

wracaj VAT za paliwo oraz drogi UE

Zwrot VAT w 27 krajach

Opłacaj drogi wygodnie i bez prowizji

EETS w 12 krajach z urządzeniem E-BOX za 0%**

Zwracaj akcyzę za paliwo

Wspólnie ze zwrotem VAT możestanowić nawet 1/4 kosztów

Polska karta paliwowa

Z E100 tankujesz taniej w Europie Zachodniej

Tankuj na 12 000 + stacjach w Europie

Karta E100 jest honorowana w ramach multibrandowej sieci stacji, co czyni tankowanie w Europie jeszcze wygodniejszym. Duża dostępność stacji umożliwia nabycie paliwa w każdym kraju i przy każdej trasie. Płatności są bezgotówkowe, a rozliczenia wygodne.

POWER MAX

Power Max to rozległa sieć stacji zlokalizowanych przy głównych trasach Europy Zachodniej. Dzięki E100 możesz tankować znacznie taniej – nie tylko w Polsce. Oferujemy produkty naftowe najwyższej jakości i najlepszych marek.

  • każdy litr taniej nawet o 0,20 EUR
  • najniższa cena paliwa przy najpopularniejszych trasach

Karta paliwowa dla każdego przewoźnika

Oferta E100 skierowana jest do wszystkich przewoźników, niezależnie od typu pojazdów, pokonywanych tras i częstotliwości tankowania. Stacje sieci E100 rozlokowane są przy głównych magistralach, w pobliżu centrów logistycznych, portów, stref przemysłowych i miejsc odpoczynku kierowców. U nas zatankować może każdy: od pojazdów nienormatywnych po busy.

Łatwy start

Zacznij od dziś tankować mądrze

Brak kaucji

Nie pobieramy żadnych opłat tytułem depozytu za wydanie karty. Jeśli chcesz zacząć tankować taniej, wystarczy, że zamówisz kartę, a my dostarczymy Ci ją kurierem i aktywujemy w ciągu kilku minut.

Odroczenie płatności

Na podstawie danych finansowych Twojej firmy przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę z odroczeniem płatności. Każdemu naszemu klientowi zapewniamy indywidualne podejście.

Konsulting paliwowy

Nasi menedżerowie dobiorą dla Ciebie stacje paliw na podstawie tras i rozmiarów Twojej floty. Dysponujemy również narzędziami online do samodzielnego planowania najkorzystniejszych tras.

Poznaj ofertę ABC SZKOLENIA & e100

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez E100 International Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pory 78/7, 02-757 Warszawa moich danych osobowych dla celów przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług oferowanych przez E100 International Trade Sp. z o.o. , w szczególności za pośrednictwem adresu email. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Szczegółowe zasady przetwarzania danych dostępne są na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności i w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez E100 International Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pory 78/7 02-757 Warszawa moich danych osobowych dla celów marketingowych, dotyczących [promocji] produktów i usług oferowanych przez E100 International Trade Sp. z o.o. przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych lub automatycznych systemów wywołujących. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Szczegółowe zasady przetwarzania danych dostępne są na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności i w zakładce Ochrona Danych Osobowych.